forum turystyczne

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady, Podróże, Warte Zobaczenia
Witam wszystkich forumowiczów, do wakacji czasu jest jeszcze sporo jednak wolę wcześniej zasięgnąć rady i na spokojnie sobie wszystko ogarnąć niż później się stresować i robić wszystko na ostatnią chwilę. :) Razem z żoną i trójką moich pociech zamierzamy spędzić wczasy w górach Beskidu Śląskiego. Czemu akurat tam? Bo jest niedaleko - mieszkam w Krakowie. Na oku mam: http://czahowka.pl - jest to ośrodek wczasowy o podwyższonym standardzie, a przynajmniej tak to wygląda na zdjęciach umieszczonych na ich firmowej stronie. Czy ktoś z Was spędził już tam wakacje/weekend, a może znacie kogoś kto tam już był? Przydała by się jakaś rzetelna opinia na ich temat. Jeśli znacie jakiś inny fajny obiekt w tej okolicy o podobnym standardzie i zbliżonych cenach to proszę polećcie coś. :)
Ja bym nie szukała innego miejsca, bo to jest godne uwagi :) Co prawda nie miałam okazji tam być ale Żywiec i okolice nie są mi obce i jest to rzeczywiście urokliwe miejsce a oglądając stronę www mogę jedynie to potwierdzić :) Ośrodek i otaczający go krajobraz wygląda zacnie no i atrakcje wokół niczego sobie, szczególnie na letni wypoczynek. A swoją drogą to ja zrobiłabym mały rekonesans, mianowicie weekendowy wypad na narty :)