forum turystyczne

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady, Podróże, Warte Zobaczenia
Hej Ludziska! Macie jakieś info na temat Tajlandii ? Podobno to teraz bardzo modne miejsce na podróż, słyszałem że bilety lotnicze drogie, a cała reszt wychodzi tanio? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat. Pozdro 8-)
Rzeczywiście bilety dosyć drogie od 3000 zł w obie strony, ale warto!!! Noclegi w pokojach gościnnych już od 11 zł za nocleg (oczywiście warunki odpowiadają tej cenie), powyżej 20 zł od osoby to już są warunki ok (pokój z łazienką). Transport na miejscu też nie należy do najdroższych, z lotniska do centrum autobusem można dojechać za 3 zł. Na miejscu możemy zjeść bardzo tanio (najlepsze ceny są na lokalnych straganach), polecam jedzenie lokalnych przysmaków bo dania europejskie są dużo droższe. Za bilety zapłaciłam ok. 3200 zł, a na miejscu wydałam tylko 1600 zł (byłam dwa tygodnie).