forum turystyczne

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady, Podróże, Warte Zobaczenia
Hej! :) Od dłuższego czasu z narzeczoną zastanawiamy się gdzie moglibyśmy wybrać się w naszą podróż poślubną. :) Zawsze marzyła nam się Ameryka Południowa. Niedawno rozważaliśmy wakacje w Argentynie, teraz nakręciliśmy się na Brazylię. :D Ale może Wy byście coś ciekawego polecili? Może gdzieś byliście i dobrze wspominacie? ;) Pozdrawiam! :mrgreen:
Hej, wszystko zależy od tego jaki macie budżet i w jakim okresie chcecie lecieć. Ja bym polecała Kubę, teraz gdy sytuacja polityczna tam się zmieniła to ostatnia szansa żeby zwiedzić jeszcze starą dobrą Kubę o mocno komunistycznym charakterze. :D
Ha! :D Nawet nie pomyślałem o Kubie... :D A zawsze chciałem ją zwiedzić, może pogadam o tym z dziewczyną. :)
Ohhh ta Kuba!!! Jak na Karaibską wyspę przystało charakteryzuje się cudownymi plażami!!! Wakacje tam to najwspanialsze wspomnienia jakie mam. Stare samochody, cygara, drinki z rumem, a z czym Wam kojarzy się Kuba? Mam nadzieję, że jej wyjątkowy charakter ocaleje!!! Wszystkich turystów wybierających się na Kubę przestrzegam przed drogimi noclegami. Łatwo jest dać się naciągnąć i przepłacić. Jak by ktoś potrzebował informacji, chętnie służę pomocą. Pozdr 8-)
Ale mi się trafiło! :) Miesiąc temu byłam na Kubie i przyznam szczerze, że coś pięknego. :) Klimat, ludzie, no byłam totalnie zachwycona. :) Ale nic mnie nie zaskoczyło tak, jak zobaczyć nasze kochane "Maluszki" czyli Fiaty 126p. :D Normalnie szok! :D Nie sądziłam, że aż tak daleko od Polski zobaczę nasze autka. ;)

Polecam z całego serca Kubę. Jak to w piosence było: "Kuba jak wulkan gorąca". :mrgreen: