forum turystyczne

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady, Podróże, Warte Zobaczenia
Wpadłam na pomysł żeby wybrać się w tym roku na Mazury, chcę zrobić niespodziankę mojemu zapalonemu wędkarzowi i zorganizować mu czas tak by mógł na coś zapolować. Niestety w tematach łowienia na Mazurach jestem zielona! Co tam można złapać, gdzie najlepiej się wybrać? Czy są łowiska czy się łapie na jeziorze? I co powinnam spakować, jeśli chodzi o sprzęt wędkarski. Wędek w domu dużo, z tego niektóre są na karpia. Pomocy!!!
Na Mazurach to chyba akurat wszystko złowisz, bo łowiska komercyjne też są dostępne. Co do łowienia na jeziorach to wiem, że super szczupaki można wyciągnąć nad jeziorem Wulpińskim...powodzenia
Z tego co się okazuje mojej drugiej połówce już w głowie tylko karpie, więc szukam miejsca na Mazurach gdzie można zrobić zasiadkę na karpia. Jakieś pomysły?
Łowisko komercyjne to chyba najlepsza opcja. Jeziora obfitujące w ryby na Mazurach to chyba już tylko wspomnienie. Polecam łowisko karpiowe Mały Szwałk niedaleko Olecka.