forum turystyczne

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady

Hotele, Pensjonaty, Kwatery, Usługi Gastronomiczne, Okazje, Noclegi, Transport, Urzędy, Przepisy, Porady, Podróże, Warte Zobaczenia
Hej! Szukam pomocy. Otóż planuję zorganizować zjazd osób niepełnosprawnych. Zjazd trwałby około 4 dni (opcjonalnie od czwartku do niedzieli włącznie). Zależy mi na tym, aby ośrodek był w pewnym stopniu dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Poza tym zależy mi na pewno na pełnym wyżywieniu oraz tym, aby każdy pokój miał własną łazienkę. Preferowałbym jakiś pensjonat położony blisko jeziora czy czegoś tam. ;) Wiem, wymagania mam duże, ale jeździłem na takie zjazdy i naprawdę organizatorzy się starają. ;) W tym roku ja się podjąłem tego zadania. :D Mam nadzieję, że dam radę. Pomożecie mi? ;)
Mogę polecić ośrodek OW Polonez w Pieczyskach, mieliśmy tam imprezę firmową i myślę, że spełniłby Twoje oczekiwania. My byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Ośrodek leży nad Zalewem Koronowskim i jest tam przepięknie. :)
Ooooo :) Też tam byłem i naprawdę super wspominam tam spędzony czas, więc polecam serdecznie. A podkreślę, że też jestem osobą niepełnosprawną, więc ośrodek spełniał wszystkie moje wymagania. ;)